Staj

Staj Hakkında

Staj yapacak öğrencilerimizin dikkatine:

* Öncelikle staj yönergesini okuyunuz. Staj yönergesine aykırı olan durumlarda doğacak hak kaybı öğrencinin sorumluluğundadır. 

Staj-I ve Staj-II dersleri ile ilgili stajların farklı kurumlarda yapılması önerilmektedir. Eğer öğrenci her iki stajı aynı kurumda yapmak istiyorsa kurumun farklı departmanlarında, farklı mühendisler denetiminde yapması gerekmektedir.

1.Adım: Staj işlemleri için ilk adımda Isyeri Staj Kabul Formu'nu staj yapmak istediğiniz kuruma 2 nüsha halinde onaylatınız.  

2. Adım: Isyeri Staj Kabul Formu'nu bölümde ilgili Öğretim Görevlisi'ne staj başlama tarihinden en az 1 ay önce onaylatınız. 

3. Adım: Eğer stajınızı ücretli olarak yapıyorsanız Isyeri Staj Sozlesmesi Formu nu doldurup ilgili yerlere onaylatınız.

4. Adım: İlgili Eğitim Öğretim Yılının Güz dönemi 2. haftası içerisinde staj defteri ve staj değerlendirme formunu yönergede belirtilen usulde hazırlayıp bölümde ilgili Öğretim Görevlisi'ne imza karşılığı teslim ediniz.

2024 Yaz dönemi için Staj Kabul Formu'nu son onaylatma tarihi 5 Temmuz 2024

2024 Yaz dönemi için Bayram ve Resmi Tatiller göz önüne alındığında Bütünleme Sınavına girmeyecek öğrenciler için Staj Başlama tarihi olarak  24 Haziran ve sonrası uygundur.

2024 Yaz döneminde ilgili Öğretim Görevlisi: Arş. Gör. Osman Faruk KAKIŞIM

 Yaz dönemi sonunda mezun olacaklar için Son Teslim Tarihi GÜZ DÖNEMİ DERS KAYIT HAFTASINDAN ÖNCEKİ HAFTA PAZARTESİ GÜNÜDÜR.

Staj_Yonergesi

Isyeri_Staj_Kabul_Formu

Isyeri Staj Sozlesmesi Formu

Staj_Değerlendirme_Formu